Cesta u lesa

Autor: Jaromír Trojan
(1922 Hlinsko - 2002 Jičín)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Sklo prasklé.
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 60,5 x 82 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč