Cesta ze Zubří

Autor: Jaromír Trojan
(1922 Hlinsko - 2002 Jičín)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 83 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč