8. Stromy

Autor: Kenny Wenkel
(1916 Göteborg, Švédsko - 1979)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 49 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:04 SEČ

Zbývá: 6d 4h 51m 55s

Vyvolávací cena: 3 100 Kč