134. Vesnický kostelík
Autor: Peter Adolf Persson
(1862 Švédsko - 1914 Tyringe, Sweden)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 44 x 64 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč