61. Dům v lese
Autor: Martin Johan Tengberg
(1877 - 1941 Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 58 cm, výška: 43 cm, rámování: 52 x 68 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč