7. Kompozice 1969 I. (ňadra)
Autor: Walter Lauf
(1940 Prešov - 2021 Most)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu Certifikát pravosti, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 82 cm, výška: 64 cm, rámování: 66 x 84 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 700 Kč