39. Benátky
zaskleno, rám lehce poškozen
Šířka: 48 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 59 cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč