1023. Svážení dřeva
Autor: Josef Novák
(1883 Rychnov nad Kněžnou - 1967 Praha)
signováno na reversu, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 35,5 x 88,5
Konec dražby: 10.02.2020 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč