116. Pohled na Prahu
Autor: Josef Novák
(1883 Rychnov nad Kněžnou - 1967 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 78 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč