Svážení dřeva

Autor: Josef Novák
(1883 Rychnov nad Kněžnou - 1967 Praha)

signováno na reversu, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 35,5 x 88,5

Konec dražby: 04.03.2019 20:37

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč