39. Květiny ve váze
signováno vpravo dole
Šířka: 40 cm, výška: 59 cm, rámování: 69 x 50 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč