39. Sekáči
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1954
Šířka: 16 cm, výška: 13 cm, rámování: 19 x 22,5 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč