39. Staré město
Rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 13 cm, rámování: 31 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč