39. U jezera
signováno vpravo dole Srp, datováno 09
Technika: olej na plátně, datace: 09
Šířka: 36 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 75 x 57 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 06.12.2017 18:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč