391. Stromy

Autor: Antonín Jindřich

Signováno vpravo nahoře, datováno vlevo nahoře.
Technika: kresba na kartonu, datace: 1966
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 39 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč