87. Plachetnice
Autor: Per Wilhelm Cedergren
(1820 - 1896 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč