11. Městské prostředí
Autor: Edvin Almgren
(1884 Morkaria, Švédsko - 1969)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 55 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč