68. Pohled na Vysoké Tatry
Autor: R. Petrovský
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 74 cm
Konec dražby: 04.03.2019 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč