64. Figurální kompozice
Autor: Olav Pulkkanen
(1917 - 1995 Finsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 57 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč