133. Domy na pobřeží
Autor: Theodor Wibom
(1881 - 1977 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 48 cm, výška: 42 cm, rámování: 49 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč