392. V okně
signováno vpravo dole
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.07.2019 19:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč