14. Rozkvět

Autor: Anina Nejtková
(1877 Praha - ?)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 92 x 71,5 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:08 SEČ

Zbývá: 13d 12h 1m 42s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč