180. Valašsko od Rožnova

Autor: Luděk Pokorný
(1965 ?)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 23 x 28 cm

Konec dražby: 13.12.2022 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč