180. Valašsko od Rožnova
Autor: Luděk Pokorný
(1965 ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 23 x 28 cm
Konec dražby: 13.12.2022 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč