181. Beskydy
Autor: Luděk Pokorný
(1965 ?)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 20,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 22 x 27 cm
Konec dražby: 13.12.2022 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč