18. U hulvackeho lesa

Autor: Karel Škovran

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 18:17

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 900 Kč