100. Klaun
Autor: Helena Hurtová Hašpicová
(1953 Přerov)
na reversu štítek galerie Mazur, vlevo dole číslováno 2/60, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 13,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 32 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč