105. Pár
Autor: Helena Hurtová Hašpicová
(1953 Přerov)
na reversu štítek galerie Mazur, vpravo dole signováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 15,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 28 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč