173. Šachy
Autor: Helena Hurtová Hašpicová
(1953 Přerov)
na reversu štítek z galerie Mazur a razítko Galerie z Olomouce, vlevo dole číslováno 5/40, vpravo dole signováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 34 x 26 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč