80. Opona
Autor: Helena Hurtová Hašpicová
(1953 Přerov)
na reversu štítek galerie Mazur, vlevo dole číslováno 9/60, vpravo dole signováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 29 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč