46. Rozbouřené moře
Autor: Otto Ludvig Richarde
(1862 - 1929 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 60 cm, rámování: 66 x 101 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 100 Kč