140. Lázně Luhačovice
Autor: Jiří Ořechovský
(1949 ?)
na reversu razítko a štítko galerie Mazur, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 34,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 37 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč