159. Kolonáda Luhačovice

Autor: Jiří Ořechovský
(1949 ?)

Signováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 45,5 x 58 cm

Konec dražby: 13.12.2022 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč