28. Akt stojící ženy

Autor: Alois Sopr
(1913 Manětín - 1993 Plzeň)

sádrové modeletto, signováno na plintě Sopr, datováno 1944
Materiál: sádra, datace: 1944
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč