109. Cesta do vsi
Autor: Wilhelm Körber
(1901 - 1991 Německo)
pochází z pozůstalosti, volný list, datováno a signováno na reversu
Technika: tempera, materiál: na kartonu, datace: 1935
Šířka: 35,5 cm, výška: 26,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč