21. Dřevorubec
Autor: Josef Vyjídáček
(1887 ? - 1943 ?)
Monogramováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 55 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč