28. Duchovní modré květy

Autor: Jiřina Malacková
(1948 Svojšín (Tachov))

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: tempera, materiál: sololit, datace: 1997
Šířka: 39 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 46,5 x 46 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:18 SEČ

Zbývá: 12d 12h 17m 33s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč