180. Soubor 5 linorytů
Autor: Ljubomír Burian
(1923 Boskovice, Blansko)
jednotlivé volné listy signovány a datovány vpravo dole
Technika: linoryt, datace: 1975
Šířka: od 17,5 do 23 cm, výška: od 19 do 24 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč