180. Soubor 5 linorytů

Autor: Ljubomír Burian
(1923 Boskovice, Blansko)

jednotlivé volné listy signovány a datovány vpravo dole
Technika: linoryt, datace: 1975
Šířka: od 17,5 do 23 cm, výška: od 19 do 24 cm

Konec dražby: 10.01.2023 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč