169. Město

Autor: Vladimír Havlic
(1944 Plzeň - 2004 ?)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 55 cm, výška: 21 cm, rámování: 36 x 66 cm

Konec dražby: 12.12.2022 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč