15. Portrét ženy
Autor: Jan Šafránek
(1910 Kolence - 1981 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: olej na plátně, datace: 1973
Šířka: 53 cm, výška: 64 cm, rámování: 78 x 67 cm
Konec dražby: 24.01.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč