19. Portrét dívky
Autor: Jan Šafránek
(1910 Kolence - 1981 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: kombinovaná technika, datace: 1977
Šířka: 27 cm, výška: 34 cm, rámování: 44 x 34 cm
Konec dražby: 24.01.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč