33. Ve městě
Autor: Jan Šafránek
(1910 Kolence - 1981 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 63 x 80 cm
Konec dražby: 24.01.2023 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč