8. V Karlových Varech

Autor: Jan Šafránek
(1910 Kolence - 1981 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1961
Šířka: 42,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: velikost kartonu 46,5 x 46,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 24.01.2023 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč