9. Z Valašska

Autor: Jan Šafránek
(1910 Kolence - 1981 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: pastel na kartonu, datace: 1972
Šířka: 59,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: velikost kartonu 57 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 24.01.2023 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč