Polygonální klec

Autor: Roman Karpaš
(1951 Liberec)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 4/20, volný list.
Technika: lept, datace: 1991
Šířka: 31 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč