48. Vysoké Tatry

Autor: ? Alexandrová

signováno vlevo dole, datováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 55 cm poškozen
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 18:47

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 200 Kč