85. Krajina s řekou
Autor: Šimon Liboslav
(1891)
signatura s datací vpravo dole, zaskleno a zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1918
Šířka: 49,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 48,5 x 58,5
Konec dražby: 13.12.2022 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč