Kytice u okna

Autor: Vilém Kraus
(1915 - 1998 Prostějov)

signováno uprostřed dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 38.5 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 56,5

Konec dražby: 22.10.2023 16:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč