33. Ovce
Autor: H. Roeder
Signováno vpravo dole, pravděpodobně německý malíř.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 59 cm, rámování: 74 x 94 cm
Konec dražby: 06.12.2017 18:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč