23. Krajina
Autor: Otto Mazur
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 29,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 31 x 40 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč