Břízy

signováno vpravo dole
Šířka: 60 cm, výška: 46 cm, rámování: 53,5 x 67 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč