4. Břízy
signováno vpravo dole, mírně poškozený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 46 cm, rámování: 53,5 x 67 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.02.2020 18:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč